Sieć resortów wypoczynkowych

Nasza sieć resortów wakacyjnych: Pod Cyprysami, Ruciane Park i Ustronie Park, została stworzona w unikalnych i niepowtarzalnych lokalizacjach.

Każdy z resortów ma swój unikalny charakter, odmienny klimat i otoczenie, jednak wszystkie oferują szeroką gamę aktywności, które zadowolą zarówno rodziny z dziećmi, pary, grupy przyjaciół, jak i osoby pragnące połączyć pracę zdalną z relaksem.

Kreujemy ciepłą i rodzinną atmosferę, która przyciąga naszych Gości i skłania ich do powrotu.

Zaplanuj swoje wakacje w jednym z naszych wyjątkowych resortów i dołącz do naszej wspaniałej społeczności, gdzie czeka na Ciebie nie tylko komfortowy wypoczynek, ale także liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz wyjątkowe doświadczenia kulinarne. Oferujemy coś więcej niż zwykłe wakacje - tworzymy niezapomniane chwile, które zostaną z Tobą na zawsze.

Pod Cyprysami - surf & family resort

Jastarnia, Półwysep Helski

Położony w sercu Półwyspu Helskiego resort, to miejsce idealne zarówno dla rodzin, jak i wszystkich, którzy kochają sporty wodne.

W helskim klimacie surf: windsurfing, surfing, kitesurfing, SUP. Do tego wiele atrakcji dla najmłodszych i dorosłych oraz doskonała kuchnia i bar na terenie resortu!

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Mazury, Ruciane-Nida

Ruciane Park to rodzinny resort wypoczynkowy, położony w malowniczej Puszczy Piskiej, nad brzegiem jeziora Guzianka Wielka. Od miasta dzielą nas zaledwie 3 km urzekającej leśnej drogi.

Nie musisz jednak opuszczać ośrodka - atrakcje czekają na miejscu.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park