Otuli SPA

Chcesz skorzystać z zabiegu w dogodnych dla siebie godzinach? Skontaktuj się z nam telefonicznie!

Zrelaksuj się w objęciach natury

W Otuli SPA zadbamy o Twój spokój ducha oraz regenerację ciała w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody i szumu morskich fal.

Wszystkie masaże oraz zabiegi oparte są na naturalnych kosmetykach FITO SPA - ekologicznych i niezawierających barwników sztucznych. Chcemy czerpać maksimum korzyści z otaczającej nas przyrody, dlatego wybraliśmy polskie kosmetyki produkowane z poszanowaniem środowiska.

Produkty FITO SPA dedykowane są dla tych, którym zależy na życiu w zgodzie z naturą.

Poznaj Otuli SPA

Otuli SPA to miejsce, w którym potęga morskiej natury spotyka się z filozofią slow. Wejdź do miejsca w którym zapach przyrody przeplata się z ukojeniem. Zmyj troski, otulając się energią płynącą wprost z morskich fal.

W naszym SPA znajdziesz: relaksujące masaże, peelingi, naturalne substancje aktywne i nasze holistyczne rytuały piękna.


Rytuały piękna

Filozofia naszych rytuałów opiera się na głębokim przekonaniu, że harmonia ciała i umysłu jest kluczem do prawdziwego piękna. Doświadcz relaksu, który przywraca spokój i równowagę w tym szybkim tempie codzienności.

Masaże ciała

Zaznaj naszych masaży autorskich i przenieś się w miejsce w którym nie istnieją żadne troski. Pobudzimy Twoje zmysły i zadbamy o dobre samopoczucie. Tutaj zanurzysz się w błogostanie oraz odprężysz się. 

Natomiast dla tych, którzy preferują klasykę, proponujemy masaże klasyczne, bazujące na tradycyjnych technikach. Jest to idealny wybór dla osób szukających wsparcia w redukcji napięć mięśniowych i poprawy elastyczności ciała.

Masaże Kobido

Filozofia masaży Kobido opiera się na przekonaniu, że piękno i zdrowie skóry są odzwierciedleniem harmonii ciała, umysłu i duszy. 

Techniki tych masaży są delikatne, precyzyjne i wykonywane zgodnie z określoną sekwencją, która ma na celu pobudzeniu krążenia krwi, redukcję napięcia mięśniowego oraz stymulację akupresurowych punktów na twarzy i szyi.

To nie tylko zabieg pielęgnacyjny, ale również ceremonialne i relaksujące doświadczenie.

Self-care to podstawa!

Przyroda to najlepsza odskocznia od rzeczywistości i lekarstwo na codzienne problemy, w dodatku dostępne dla każdego, przez całą dobę. Z myślą o Was stworzyliśmy miejsce, które pozwoli zapomnieć o troskach i skupić się na sobie i tym czego Wasza dusza potrzebuje.

Tutaj zrelaksujesz się w otoczeniu morskich fal i doświadczysz spokoju i regeneracji w akompaniamencie śpiewu ptaków i szumiących drzew. Otul się troską o samego siebie w OTULI SPA.

Kids SPA

Najmłodsi również zasługują na relaks i odprężenie. W Otuli SPA sprawimy, że Twoje dziecko odnajdzie wewnętrzny spokój.

Specjalna kompozycja delikatnych kosmetyków nawilżą młodą skórę, a niepowtarzalna kompozycja zapachowa sprawi dodatkową przyjemność maluchowi.

Relaks w saunie i balii

Zaznaj prawdziwego odprężenia płynącego z ciepła sauny suchej i prawdziwej drewnianej balii. Połącz przyjemność z pozytywnym wpływem wysokiej temperatury na ciało.

Kąpiele w gorącej wodzie poprawiają krążenie i pracę serca, a w połączeniu z seansem saunowym wpływają na podniesienie odporności.

A wszystko to z widokiem na morze! 

Pracujemy na naturalnych kosmetykach

Oferty specjalne SPA nad morzem

Komfortowe i ogrzewane domki z niemal prywatną plażą
Bestseller

Wakacje 2024 pełne atrakcji

22.06 - 31.08

Promocja 3 dni + 1 dzień gratis

do 21.06

Promocja 5 dni + 2 dni gratis

do 21.06

Voucher na Romantyczny Pobyt dla Dwojga

Voucher podarunkowy

Najlepszy pomysł na prezent

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park