Planujesz spędzić wakacje z dziećmi nad morzem? To świetny wybór, jednak musisz pamiętać, że w trakcie tygodniowego lub dłuższego pobytu nawet w najpiękniejszym miejscu w kolejne dni może wkraść się rutyna. Na szczęście istnieje wiele możliwości, by dosłownie każdego dnia wakacji na twoich podopiecznych czekały inne atrakcje. W ośrodku Ustronie Park wynajmiesz dla swojej rodziny domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci na terenie ośrodka i w jego pobliżu. Sprawdź, jak urozmaicić wakacyjny wyjazd najmłodszym urlopowiczom!

Domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci na terenie ośrodka

Wynajmując domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci na terenie ośrodka, możesz znacząco ułatwić sobie to zadanie. Wystarczy, że w ośrodku wczasowym są organizowane codzienne animacje dla dzieci. W Ustronie Park pomyśleliśmy o tym, by dorośli mogli się zrelaksować, podczas gdy ich pociechy biorą udział w naprawdę interesujących zajęciach. Ich program jest niezwykle urozmaicony, a niektóre jego części przyciągają nawet naszych dorosłych gości. W odwodzie pozostaje też oczywiście plac zabaw oraz specjalny kącik dla najmłodszych. Każdy dzień stanowi okazję do rozwijania kompetencji artystycznych, plastycznych I sportowych.

Lokalizacja tuż przy plaży

Planując wakacje z dziećmi nad morzem, naprawdę warto wybrać lokalizację tuż przy plaży, jak ma to miejsce w przypadku naszych domków premium i pola campingowego, ulokowanych w lesie tuż nad brzegiem morza. Dzieci nie trzeba zazwyczaj długo przekonywać do korzystania z uroków plaży – pływania, budowania zamków z piasku czy grania w piłkę. Zakwaterowanie tuż przy plaży sprawia, że od tych rozrywek ciebie i twoją rodzinę dzieli zaledwie kilka kroków. Jeśli plaża nie jest zatłoczona, zdecydowanie łatwiej przypilnować oddających się zabawie maluchów.

Sporty wodne i rekreacja

Nieco starsze dzieci z pewnością zainteresują sporty wodne. Wypożyczalnia sprzętu wodnego znajdująca się na terenie ośrodka stanowi ogromny atut. Wśród nastolatków ogromnym powodzeniem cieszą się deski SUP pozwalające na wiosłowanie w pozycji stojącej. To ogromna frajda, a jednocześnie rozwijający trening koordynacji ruchowej. Co ważne, z punktu widzenia najmłodszych, spośród wielu sportów wodnych uprawianych nad morzem ten zalicza się do najbezpieczniejszych.

Obiekty sportowe znajdujące się w pobliżu

Dużym atutem w trakcie wakacji z dziećmi nad morzem są znajdujące się nieopodal obiekty sportowe. W ośrodku Ustronie Park nasi goście mają do dyspozycji między innymi boiska do piłki nożnej, badmintona i siatkówki. W trakcie sezonu urlopowego łatwo tu znaleźć wspólnych kompanów do gry. Dużym powodzeniem cieszą się także stoły do ping-ponga. Ponadto gorąco polecamy wycieczki rowerowe po znakomicie przygotowanej i bezpiecznej trasie – wypożyczalnia rowerów jest dostępna na miejscu.

Wieczór przy ognisku

Zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci prawdziwą atrakcję w trakcie wakacji spędzonych nad morzem stanowi ognisko. To znakomity pomysł, aby urozmaicić rodzinny wieczór. Kiełbaski pieczone nad ogniskiem smakują znakomicie, zwłaszcza pod gwieździstym niebem.

Dodatkowe atrakcje w okolicy

Jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi nad morzem, pomyśl również o dodatkowych atrakcjach znajdujących się w okolicy. Ustronie Morskie ma w tej kwestii wiele do zaoferowania. Wystarczy wspomnieć o Skansenie Chleba czy kompleksie ogrodów pokazowych Hortulus ze stworzonym z żywopłotów labiryntem. W chłodniejsze lub deszczowe dni warto odwiedzić kryty basen w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Helios, w którym dodatkowo znajduje się kręgielnia.

Domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci w ośrodku Ustronie Park to recepta na udane wakacje, podczas których nigdy nie wieje nudą!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park