Wypoczynek nad Bałtykiem kojarzy się wciąż głównie z letnimi wakacjami, jednak coraz więcej Polaków docenia pobyt nad polskim morzem również w innych porach roku. Często szukają oni odpoczynku od miejskiego zgiełku i tłumu turystów w spokojniejszych miejscowościach, takich jak Ustronie Morskie. Domki przy plaży w wysokim standardzie oraz z ogrzewaniem pozwalają turystom na komfortowy pobyt w tej przepięknej okolicy, gdy tylko mają na to ochotę!

Ogrzewane domki całoroczne – Ustronie Morskie zaprasza gości zimą

Wbrew pozorom zima to jeden z najlepszych momentów na odwiedzenie polskiego wybrzeża. W miejscowościach takich jak Ustronie Park na gości czekają wygodne, wyposażone we własną łazienkę, aneks kuchenny, przestronny salon, a przede wszystkim ogrzewanie nowiutkie domki całoroczne. Ustronie Morskie to dobre miejsce na spędzenie Sylwestra z punktu widzenia osób, które nie przepadają za hucznymi imprezami.

Naszą spokojną miejscowość warto wybrać również na zimowe ferie. Domki przy plaży gwarantują spokojny wypoczynek wśród szumu fal. Zdaniem wielu morze jest najpiękniejsze właśnie zimą, gdy przy linii brzegowej trudno spotkać innych turystów. W dodatku w powietrzu unosi się wówczas najwięcej jakże cennego jodu. Na amatorów kąpieli w okolicy czeka Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios z krytym basenem i kręgielnią, a Skansen Chleba to idealne miejsce do odkrycia na nowo tradycyjnej polskiej kuchni.

Wiosenne Ustronie Morskie – domki przy plaży idealne na majówkę

Gdy nadchodzi wiosna, nadbałtycka przyroda budzi się do życia. To idealny moment, by odwiedzić domki całoroczne nad morzem, nie martwiąc się o pogodę, do woli spacerować po plaży i coraz mocniej zieleniących się lasach, zanim w okolicy pojawi się szersze grono turystów.

Domki przy plaży w ośrodku Ustronie Park stanowią świetny punkt wypadowy do pieszych i rowerowych wycieczek – wiosenne temperatury sprzyjają miłośnikom jednośladów, a rower można z łatwością wypożyczyć na miejscu. W okolicy znajduje się kompleks ogrodów pokazowych Hortulus szczególnie warty odwiedzenia właśnie o tej porze roku – interesująca atrakcja nie tylko dla pasjonatów botaniki. Majówka w Ustroniu Morskim to doskonały pomysł!

Domki przy plaży, czyli wymarzona forma noclegu latem

Latem nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać zalet wyjazdu nad morze. W upalne dni można wówczas plażować, a także zażywać morskich kąpieli. Kiedy aura jest akurat mniej łaskawa, warto wybrać się na wycieczkę do lasu. W odwodzie pozostają jeszcze sporty wodne. Jedyną przeszkodą zniechęcającą urlopowiczów bywają pozostali turyści.

Rozwiązaniem tego problemu jest wybór odpowiedniej destynacji, takiej jak Ustronie Morskie. Domki przy plaży zlokalizowane na terenie naszego ośrodka są usytuowane zaledwie 100 m od brzegu. Dla gości, którzy pragną być jeszcze bliżej morza, mamy również miejsca tylko 20 m od plaży. Dzięki temu wszyscy, którzy nas odwiedzą, mogą liczyć na korzystanie z prywatnej plaży, która nigdy nie jest zatłoczona.

Jesienne atrakcje nad Bałtykiem

Kiedy nadchodzi jesień, okolica znów nieco pustoszeje, ale nasze domki przy plaży wciąż cieszą się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na wysoki standard i ogrzewanie. Wielu naszych gości docenia bardziej łaskawe temperatury, a także brak kolejek do atrakcji turystycznych.

Jesienią również warto wybrać się do tutejszego lasu, który doceniają szczególnie miłośnicy grzybobrania i długich spacerów, w tym nordic walking. Weekend w Ustroniu Morskim to dobry sposób, aby uniknąć przykrej tęsknoty za skończonymi niedawno wakacjami.

Domki całoroczne nad morzem usytuowane w spokojnej okolicy sprawiają, że wielu urlopowiczów odkrywa uroki Bałtyku na nowo, jako całorocznej destynacji wyjazdowej!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park