Ośrodek Ustronie Park został stworzony z myślą o urlopowiczach, którzy pragną spędzić wspaniały czas nad Bałtykiem, ale jednocześnie uniknąć tłumu turystów. Dlatego właśnie jako lokalizację naszego resortu wybraliśmy Ustronie Morskie, wyróżniające się na mapie wybrzeża jako stosunkowo cicha i spokojna miejscowość. Atutem tej lokalizacji są domki nad morzem 100 m od plaży, a nawet bliżej – doskonale wyposażone w wygodny salon, komfortowe sypialnie, własną łazienkę i aneks kuchenny, a także przestronny taras. Komu szczególnie przypadnie do gustu nasza lokalizacja?

Domki nad morzem 100 m od plaży i bliżej idealne dla rodzin z dziećmi

Domki nad morzem blisko plaży stanowią oczywisty wybór dla rodzin z małymi dziećmi. Pora leżakowania, czas karmienia czy zbyt długi pobyt w gorącym słońcu sprawiają, że rodzice są zmuszeni wraz ze swoimi pociechami kilka razy dziennie pokonywać drogę z plaży do domku. Gdy miejsce noclegu jest oddalone od brzegu choćby o kilkaset metrów, te regularne spacery stają się dość uciążliwe.

Nasze domki nad morzem 100 m od plaży, która ma niemal prywatny charakter, znakomicie eliminują to wyzwanie. Goście, którzy chcą być jeszcze bliżej wody, mogą też wybrać noclegi usytuowane tylko 20 m od miejsca do plażowania!

Domki nad morzem blisko plaży – świetny wybór na wakacje z czworonogiem

Ośrodek Ustronie Park jest z założenia przyjazny czworonogom, które traktujemy dokładnie tak samo, jak wszystkich innych gości. Pobyt z psem nad Bałtykiem także wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Niektóre czworonogi bywają dość niesforne, źle znoszą długotrwały pobyt na słońcu, a futro po morskiej kąpieli może wymagać kosmetyki. Domek nad morzem 100 m od plaży, a nawet bliżej, staje się wówczas idealną destynacją.

Domki nad morzem blisko plaży wymarzoną lokalizacją na workation

W naszym ośrodku z domkami nad morzem blisko plaży pomyśleliśmy także o osobach, które przybywają do nas na workation. Lokalizacja tuż obok linii brzegowej pozwala znaleźć się przy kąpielisku niemal natychmiast po wyłączeniu laptopa. Słyszany w pobliżu szum fal pozwala ukoić stres i lepiej skupić się na wyzwaniach zawodowych. Przybywając na workation z rodziną, można natomiast pracować z tarasu i cały czas mieć swoich podopiecznych bawiących się na plaży na oku.

Domki blisko plaży, czyli komfort dla seniorów

Domki nad morzem 100 m od plaży lub bliżej stanowią wyśmienity wariant noclegowy dla seniorów, zwłaszcza gdy są wyposażone w dosłownie wszystko, co zapewnia komfortowy pobyt nad Bałtykiem. Starsze osoby, gdy czują się na siłach, w dowolnym momencie mogą wybrać się na spacer wzdłuż brzegu. W bardziej upalne dni wystarczy natomiast pokonać kilkadziesiąt metrów, by po chwili relaksować się wśród szumu morza bez zbędnego wysiłku.

Domki nad morzem przy plaży - doskonała opcja dla nowożeńców

Domek nad morzem blisko plaży to optymalny wybór dla nowożeńców. W trakcie podróży poślubnej wiele osób pragnie znaleźć się w atrakcyjnej turystycznie destynacji, ale jednocześnie zaznać jak najwięcej spokoju i intymności. Ustronie Park to środek zapewniający jedno i drugie!

Jesteśmy dumni, że tworząc ośrodek wyposażony w domki nad morzem 100 m od plaży (a nawet bliżej - tylko 20 m!), dostępne dla gości przez cały rok, wpisujemy się w potrzeby nawet najbardziej wymagających urlopowiczów!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park