Wczasy z wyżywieniem nad morzem to oferta, którą właściciele nadbałtyckich ośrodków wczasowych przyciągają klientów. Posiłki, a przynajmniej śniadanie wliczone w cenę pobytu, z pewnością stanowią spory atut przy wyborze zakwaterowania. Z drugiej strony istnieje pokaźne grono urlopowiczów, którzy pragną zachować niezależność i żywić się na własną rękę tym, no co akurat mają ochotę. Która opcja jest lepsza: domki nad morzem z wyżywieniem czy domki wyposażone w aneks kuchenny? Goście ośrodka Ustronie Park mogę samodzielnie podjąć decyzję i gotować na własną rękę lub korzystać z naszej znakomitej restauracji!

Wczasy nad morzem z wyżywieniem, czyli wygoda i oszczędność czasu

Zacznijmy od zalet wczasów nad morzem z opcją z wyżywieniem. Dla osób pragnących maksymalnie wykorzystać każdą wolną chwilę urlopu jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Wybierając je, nie musisz kilka razy dziennie zastanawiać się, gdzie ty i twoja rodzina zjecie kolejny posiłek. Śniadanie, obiad i kolacja są dostępne na miejscu w wyznaczonych godzinach. Jeśli wczasy z wyżywieniem nad morzem spędzasz w ośrodku, który posiada doskonałą restaurację, twój pobyt ma charakter all inclusive, to każdego dnia na ciebie i twoich bliskich czeka prawdziwa uczta.

W grę wchodzi także opcja pośrednia, czyli wczasy nad morzem z wyżywieniem uwzględniającym jedynie śniadanie. W końcu jest najważniejszy posiłek dnia, który daje energię na czas największej aktywności. Po południu i wieczorem, po powrocie z plaży lub wycieczki po okolicy, możesz poszukać smacznych posiłków na własną rękę.

Aneks kuchenny dający poczucie niezależności

Domki nad morzem z wyżywieniem to wygodny wybór, ale jeszcze lepiej, gdy są wyposażone w aneks kuchenny. Z własną kuchnią w trakcie urlopu zyskujesz poczucie całkowitej niezależności. Gdy tylko masz ochotę, możesz natychmiast przyrządzić swoją ulubioną potrawę, której brakuje ci na wyjeździe. Przy budżetowym gotowaniu stanowi to zresztą sposób na oszczędności, zwłaszcza że nie wszyscy restauratorzy nad Bałtykiem dyktują uczciwe ceny. W domku wyposażonym w aneks kuchenny można także błyskawicznie podgrzać specjalne posiłki dla niemowląt.

Wczasy z wyżywieniem nad morzem w ośrodku Ustronie Park

Czy w takim razie warto zdecydować się na wczasy nad morzem z wyżywieniem? Decyzja należy do ciebie i twoich bliskich, z którymi spędzasz urlop. W ośrodku Ustronie Park nasi goście mają do dyspozycji obie możliwości. Na terenie ośrodka znajduje się beach bar serwujący treściwe i urozmaicone śniadania, dania główne złożone sezonowych i lokalnych produktów, pyszne przekąski i potrawy stworzone z myślą o wymagających podniebienia naszych najmłodszych gości. W barze nie brakuje także orzeźwiających napojów, zdecydowanie umilających pobyt na plaży. 

Jednak jeśli tylko masz ochotę, możesz skorzystać z aneksu kuchennego. Takie udogodnienie znajduje się we wszystkich domkach na terenie ośrodka Ustronie Park. Odpowiadanie na potrzeby wszystkich gości, również w zakresie wyżywienia, to ważny element naszej filozofii!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park