Workation stało się ważnym trendem w zwyczajach zawodowych Polaków. 26 dni urlopu, które standardowo przysługują zatrudnionym, to stosunkowo niewiele. Każdy, kto może pozwolić sobie na pracę zdalną, chętnie korzysta z tej opcji, odwiedzając atrakcyjne turystycznie destynacje, takie jak Ustronie Morskie. Domki całoroczne są świetnie przystosowane do potrzeb osób łączących obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. Oto najważniejsze zalety workation w Ustroniu Morskim i naszym ośrodku!

Przestronny salon i szybki internet

Trudno wyobrazić sobie lepszą nadbałtycką destynację na workation niż Ustronie Morskie. Domki całoroczne usytuowane na terenie naszego ośrodka w pełni przystosowaliśmy do potrzeb osób, które chcą w trakcie pobytu łączyć pracę zawodową z relaksem.

W przestronnym salonie łatwo znaleźć komfortowe miejsce do pracy na wygodnych krzesłach i sofach, a w cieplejszych porach roku doskonale nadaje się do tego taras z widokiem na morze. Zapewniamy dostęp do szybkiego i stabilnego internetu światłowodowego, a nasi goście mogą liczyć na śniadania dostarczone bezpośrednio do domku.

Domki z wejściem na plażę – relaks tuż po zakończeniu pracy

Doskonale wiemy, że tuż po wyłączeniu laptopa i skończonych obowiązkach zawodowych uczestnicy workation marzą jedynie o relaksie na plaży lub aktywnym wypoczynku, na przykład w postaci sportów wodnych.

Domki z wyjściem na plażę usytuowane około 100 m od brzegu doskonale wpisują się w tę potrzebę. Dla wymagających gości, którzy chcą być jak najbliżej morza, mamy też noclegi usytuowane zaledwie 20 m od plaży. Osoby, które przyjeżdżają na workation wraz z rodzinami, mogą więc spokojnie pracować z domku, wciąż mając swoje pociechy na oku.

Domki nad morzem przy plaży w cichym sosnowym lesie

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że domki nad morzem przy plaży są w naszym ośrodku usytuowane w pachnącym sosnowym lesie. Praca wymaga skupienia, a Ustronie Park z prywatną plażą to nadbałtycka oaza spokoju, nawet w szczycie sezonu turystycznego.

Wykonywanie obowiązków wśród szumu fal i z dala od miejskiego zgiełku przebiega szybciej i sprawniej, zwłaszcza że nasza restauracja zapewnia smaczne posiłki i orzeźwiające napoje. Do dyspozycji gości pozostają także aneks kuchenny i własna łazienka – zupełnie jak w świetnie wyposażonym pokoju hotelowym czy apartamencie, lecz z większym poczuciem prywatności.

Workation w Ustroniu Morskim - domki całoroczne na każdą pogodę

Lato nie jest jedyną porą, w której warto odwiedzić Ustronie Morskie. Domki całoroczne wyposażone w ogrzewanie zachęcają do odwiedzenia wybrzeża przez cały rok. Powietrze pełne cennego jodu doskonale wpływa na organizm, a szum fal poprawia koncentrację w pracy. Zimowe spacery wzdłuż brzegu świetnie hartują organizm, a do lokalnych atrakcji turystycznych zazwyczaj nie ma kolejek.

Atrakcje dla najmłodszych i dorosłych

Goście naszego ośrodka przyjeżdżający na workation wraz z rodzinami doceniają fakt, że ich pociechy, gdy rodzice pracują, mają do dyspozycji zorganizowane animacje i są pod dobrą opieką.

Po skończonej pracy nie nudzą się również dorośli - a to za sprawą wypożyczalni rowerów, sprzętu wodnego oraz lokalnych atrakcji turystycznych. Relaks dla ciała zapewniają zajęcia z jogi, sauna oraz tradycyjna balia.

Świetnie wyposażone w standardzie premium domki z wyjściem na plażę stanowią idealną opcję na workation i okazję do przedłużenia urlopu!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park