Ośrodki wczasowe nad morzem dla rodzin z dziećmi oferują rozmaite warianty noclegu. Oprócz hoteli i pensjonatów do dyspozycji gości są również letniskowe domki nad morzem dla rodzin z dziećmi, a także campingi. Oba warianty spędzania urlopu nad Bałtykiem mają swoje zalety. Na który warto się zdecydować, planując urlop? W ośrodku Ustronie Park nasi goście mają obie możliwości!

Domki nad morzem dla rodzin z dziećmi – wygodne warunki przez cały rok

Zacznijmy od zalet domków letniskowych. Obecnie standardem stały się znakomicie wyposażone domki nad morzem dla rodzin z dziećmi, w których urlopowicze mogą liczyć na znacznie więcej niż tylko wygodne miejsce do spania i czystą pościel. Rodzinna kwatera powinna posiadać oddzielną łazienkę, aby o poranku lub wieczorem uniknąć kolejek do wspólnych pryszniców. Nawet przy wczasach uwzględniających wyżywienie przydatnym wyposażeniem domku jest aneks kuchenny. Umożliwia on podgrzewanie posiłków dla niemowląt i daje ogromny poziom niezależności. Ponadto przydatnym elementem dobrze wyposażonych domków dla rodzin z dziećmi nad morzem jest szybki internet.

Najważniejszą zaletą nowoczesnych domków letniskowych jest wygoda – pod tym względem nie ustępują one pokojom hotelowym. Jednocześnie spędzając urlop nad Bałtykiem, rodzina korzysta z prywatności, jakiej trudno zaznać w pensjonacie pełnym innych turystów, których pokoje znajdują się tuż za ścianą. Z tych właśnie względów ośrodki wczasowe nad morzem dla rodzin z dziećmi wyposażone w domki letniskowe należą do najpopularniejszych wyborów.

Rodzinne wakacje na campingu – przygoda bez rezygnacji z komfortu

Jednak podróżując z nieco starszymi dziećmi, można postawić na camping. Mobilni turyści wyposażeni w kampery, przyczepy kempingowe oraz namioty często nie wyobrażają sobie innej formy spędzania wakacji. Z punktu widzenia dzieci nocleg na zalesionym polu campingowym to swego rodzaju przygoda, poczucie bliskości z naturą, a wieczorem przebywanie pod niebem pełnym gwiazd. Rodzice mają okazję zademonstrować dzieciom, w jaki sposób przed laty spędzali większość wakacji.

Do zalet campingu z pewnością zalicza się ogromny poziom intymności – wystarczy znaleźć dogodne miejsce do ustawienia przyczepy bądź namiotu w lesie, aby odseparować się od innych turystów. Dodatkowy atut stanowi przyjemny zapach lasu, podobnie jak kołyszący do snu szum fal, o ile pole campingowe znajduje się tuż przy plaży.

Camping i domki dla rodzin z dziećmi nad morzem – poznaj Ustronie Park

Naszym zdaniem obie formy spędzania urlopu nad Bałtykiem są równie atrakcyjne, dlatego w ośrodku Ustronie Park udostępniliśmy naszym gościom zarówno domki dla rodzin z dziećmi nad morzem położone tuż przy plaży, jak i zlokalizowane przy samym brzegu w lesie pole campingowe. Urlopowicze, którzy wybiorą tę drugą opcję, nie muszą rezygnować z komfortu, ponieważ na polu campingowym znajdują się wszystkie niezbędne media, nowe sanitariaty i strefa wellness.

Goście naszych domków oraz pola campingowego mają do dyspozycji niemal prywatną plażę, beach bar z wyśmienitymi daniami i napojami oraz znajdujące się na terenie ośrodka atrakcje, takie jak przestrzeń do ogniska i grillowania, boiska do piłki nożnej i siatkówki, jogę na plaży, natomiast dla dzieci organizujemy codzienne programy animacyjne!

W Ustronie Park domki dla rodzin z dziećmi nad morzem i pole campingowe są równie komfortową formą wypoczynku. Którą opcję wybrać? Z czystym sumieniem rekomendujemy obie!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Recepcja
w godzinach: 09.00 - 21.00

730 622 322
 kontakt@ustroniepark.pl

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park