Ustronie Park zdecydowanie warto odwiedzić ze względu na nowoczesne i wygodne domki letniskowe. W takim miejscu wypoczniesz na niemal prywatnej plaży. Jednak Ustronie Park dystansuje pozostałe ośrodki wczasowe nad morzem również pod względem propozycji dla aktywnych urlopowiczów. Przekonaj się o tym!

Szkoła surfingu dla dorosłych i dzieci

Wietrzna pogoda nad morzem zachęca do tego, aby w pełni ją wykorzystać. Jedną z kuszących propozycji stanowi odwiedzenie naszej własnej szkoły surfingu. To świetne miejsce dla początkujących i doświadczonych adeptów tego ciekawego sportu!

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Oczywiście nadbałtyckie sporty wodne nie ograniczają się do surfingu. Jeśli kochasz również inne dyscypliny albo po prostu pragniesz ich spróbować, odwiedź naszą wypożyczalnię sprzętu wodnego i znajdź coś dla siebie!

Obiekty sportowe

Nie wszystkie ośrodki wczasowe nad morzem posiadają własne boiska do piłki nożnej i siatkówki. Nawet stoły do ping-ponga nie są standardem. W Ustronie Park Masz do wyboru wszystkie trzy opcje!

Wypożyczalnia rowerów

W naszym ośrodku wypoczynkowym nad morzem bez problemu wypożyczysz również rower. To bardzo kusząca propozycja, ponieważ tak się składa, że przez Ustronie Morskie przebiega niezwykłe malownicza trasa rowerowa. W odwodzie pozostają też szlaki spacerowe nordic walking.

Joga na plaży

Nie każda aktywność sportowa musi wiązać się z adrenaliną i wysiłkiem. Goście ośrodka wczasowego nad morzem Ustronie Park szczególnie upodobali sobie organizowaną codziennie jogę na plaży. Prawdopodobnie nigdzie nie jest ona równie relaksująca jak wśród szumu fal!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park