Rodzinny urlop wymaga starannego zaplanowania i dopięcia każdego szczegółu na ostatni guzik. Planujesz wakacje nad morzem z dziećmi? Domki letniskowe o wysokim standardzie, zapewniające duży poziom prywatności, stanowią świetny pomysł. Warto zadbać również o lokalizację tuż przy plaży. Sprawdź, na co jeszcze zwrócić uwagę, planując rodzinny urlop nad Bałtykiem!

Wakacje nad morzem z dziećmi w ustronnym miejscu

Pierwsze kryterium, jakie warto wziąć pod uwagę, planując wakacje nad morzem z dziećmi, to lokalizacja. Warto poszukać miejsca, w którym dostępne są wszystkie atrakcje związane z pobytem nad Bałtykiem, ale które jednocześnie nie jest przepełnione turystami, nawet w szczycie sezonu. Na zatłoczonej plaży lub w tłumie przechodniów trudniej przypilnować najmłodszych, dlatego przed wyborem ośrodka wczasowego sprawdź, jaką plażę twoja rodzina będzie miała do dyspozycji. Tworząc Ustronie Park, wzięliśmy to pod uwagę, a nasz ośrodek może zaproponować gościom niemal prywatną przestrzeń nad morzem.

Wakacje nad morzem z dziećmi – domki tuż przy plaży

Letniskowe domki nad morzem z dziećmi stanowią świetny wybór, ponieważ zapewniają wystarczający poziom prywatności. Jeśli podróżujesz z maluchami, zadbaj o to, by twój domek letniskowy znajdował się jak najbliżej plaży. Małe dzieci bywają kapryśne, często wymagają drzemki i wypoczynku w środku dnia, wizyty w łazience albo konkretnego posiłku. Jeśli wybierzesz domek tuż nad brzegiem morza, unikniesz konieczności pokonywania dłuższej trasy na plażę kilka razy dziennie.

Domki nad morzem z dziećmi wyposażone w kuchnię i łazienkę

W ośrodku Ustronie Park dobrze przeanalizowaliśmy wszystkie potrzeby naszych gości, którzy spędzają wakacje nad morzem z dziećmi. Domki premium na terenie naszego ośrodka są nie tylko usytuowany tuż przy plaży, lecz także w pełni dostosowane do potrzeb rodzin. Posiadają własną łazienkę, która ułatwia codzienną toaletę, a także aneks kuchenny pozwalający na podgrzewanie posiłku dla najmłodszych dzieci. Taras stanowi idealne miejsce dla wspólnego rodzinnego relaksu w godzinach wieczornych.

Rozrywka dla najmłodszych

Wakacje nad morzem z dziećmi powinny uwzględniać rozrywkę dla całej rodziny, szczególnie dla najmłodszych. Warto wybrać lokalizację, w której w cenie pobytu odbywają się codzienne programy animacyjne dla dzieci. Kiedy maluchy znajdują się pod dobrą opieką i biorą udział w zajęciach pobudzających kreatywność, rodzice mogą spokojnie zrelaksować się na plaży, wziąć udział w zajęciach jogi, odwiedzić beach bar lub saunę. Trochę starsze dzieci z pewnością docenią dostęp do obiektów sportowych, a także możliwość korzystania ze sprzętu wodnego, na przykład popularnych desek SUP, umożliwiających wiosłowanie na stojąco.

Recepta na kapryśną pogodę

Pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna, dlatego planując wakacje nad morzem z dziećmi, wybierz lokalizację, w której nie zabraknie ciekawych rozrywek również na chłodniejsze bądź deszczowe dni. W Ustroniu Morskim takich miejsc nie brakuje. Wystarczy wspomnieć o Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Helios z krytym basenem i kręgielnią albo kompleksie ogrodów pokazowych Hortulus. W pobliżu znajduje się też pole golfowe.

Odwiedź Ustronie Park, aby twoje wakacje nad morzem z dziećmi okazały się strzałem w dziesiątkę!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park