Urlop ma wiele wymiarów, a wakacyjne podróże to nierzadko również podróże kulinarne. Jadłospis należy do aspektów wyjazdu, które warto dobrze zaplanować. Posiłki powinny być pełnowartościowe, dawać energię do rekreacji, a jednocześnie stanowić ucztę dla podniebienia. W ośrodku Ustronie Park dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście wynajmujący domki z wyżywieniem nad morzem właśnie tak zapamiętali swój urlop od strony gastronomicznej. W jaki sposób optymalnie zaplanować wyżywienie podczas pobytu nad morzem?

Wakacje nad morzem z wyżywieniem w ramach pobytu

Goście naszego ośrodka mają do dyspozycji świetnie wyposażone domki z wyżywieniem nad morzem. Znajdujący się na terenie ośrodka beach bar to pełnoprawna restauracja, w której można znakomicie zjeść przez cały dzień. Doba rozpoczyna się od śniadania, które daje energię na następne godziny urlopowych aktywności. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować wakacje nad morzem z pełnym wyżywieniem albo możliwość swobodnego korzystania z restauracji, która proponuje między innymi lokalne przysmaki, treściwe przekąski, a także dania skomponowane z myślą o najmłodszych. Istnieje też możliwość dostarczenia śniadania bezpośrednio do domku w koszu piknikowym. 

Domki z wyżywieniem nad morzem wyposażone w aneks kuchenny

Jednak wakacje nad morzem z wyżywieniem to tylko jedna z opcji. Dlatego nasze domki wyposażyliśmy w aneks kuchenny, który daje naszym gościom całkowitą swobodę podczas urlopu. Podgrzewanie posiłków dla niemowląt? Przyrządzanie ulubionych dań na własną rękę? Poranna herbata? A może gotowe danie służące szybkiemu zaspokojeniu głodu? Domki z aneksem kuchennym otwierają przed urlopowiczami te wszystkie możliwości!

Nadmorskie desery

Trudno wyobrazić sobie pobyt nad morzem bez korzystania ze słodkich deserów. Opcji jest naprawdę dużo, a w upalne dni oczywisty wybór stanowią uwielbiane przez dzieci i dorosłych lody. Pobyt nad Bałtykiem kojarzy się również z goframi z bitą śmietaną i dżemem. W Ustroniu Morskim nietrudno znaleźć miejsce, gdzie są serwowane pyszne słodkie desery umilające wypoczynek.

Orzeźwiające napoje w sam raz na plażę

Pobyt w naszym ośrodku ma pewien ogromny atut – domki są usytuowane nad samym morzem, co daje naszym gościom dostęp do niemal prywatnej plaży. Niezależnie od tego, czy wypoczynek ogranicza się do beztroskiego opalania, pływania w morzu czy może ma bardziej aktywny charakter w postaci surfingu i innych sportów wodnych, ważną rolę odgrywają orzeźwiające napoje, a rano energetyczna kawa. Ten element szeroko pojętego wyżywienia jest równie istotny jak posiłki. Dlatego na terenie naszego ośrodka znajduje się beach bar, w którym nie brakuje orzeźwiających koktajli czy lemoniady, ale również ciepłych herbaty i kawy.

Wieczorne ognisko lub grill

Wakacje nad morzem z wyżywieniem nie wykluczają przyjemnych kulinarnych niespodzianek. Na terenie naszego ośrodka umieściliśmy liczne stanowiska do organizacji ognisk i grilla. Obie opcje znakomicie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu po dniu pełnym atrakcji. Kiełbaska z grilla upieczona na patyku lub ruszcie w gronie przyjaciół smakuje wyśmienicie.

Planując wyżywienie w trakcie pobytu nad morzem, uwzględnij wszystkie urlopowe kulinarne możliwości!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park