Chociaż w domkach w Ustronie Park nigdy nie wieje nudą, dobrze wiemy, że nasi goście lubią od czasu do czasu poszukać dodatkowych wrażeń i opuścić nasz ośrodek wczasowy. Ustronie Morskie i okolica mają naprawdę wiele do zaoferowania. Sprawdź, co czeka na ciebie i twoich bliskich nieopodal Ustronie Park!

Kryty basen

Pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna, ale przebywając u nas, nawet w deszczowe dni nie musisz rezygnować z pływania. Wystarczy odwiedzić Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios, gdzie znajduje się kryty basen. Na terenie obiektu można również zagrać w kręgle.

Pole golfowe

Wypoczynek nad morzem to nie tylko sporty wodne. Być może masz ochotę spróbować gry w golfa albo rozegrać towarzyską partię z przyjaciółmi? Odwiedź pobliskie Rusowo, gdzie znajduje się pole golfowe.

Kompleks ogrodów pokazowych Hortulus

Aby dostać się do pobliskiej Dobrzycy, musisz przejechać kilkanaście kilometrów. Jednak zapewniamy, że tutejsze ogrody pokazowe z labiryntem to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów botaniki.

Skansen Chleba

Jesteś fanem tradycyjnej polskiej kuchni? Skansen Chleba w Ustroniu Morskim prawdopodobnie cię zachwyci. Na miejscu czekają na ciebie degustacje, ale możesz również spróbować samodzielnie upiec chleb na tradycyjnym piecu opalanym drewnem.

To tylko wybrane atrakcje, jakie w ciągu dnia zapewniają wraz z okolicznymi miejscowościami Ustronie Morskie. Ośrodek wypoczynkowy Ustronie Park to z kolei miejsce, w którym doskonale zrelaksujesz się wieczorem po dniu pełnym atrakcji!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ustronie Park - beach resort

Sosnowa 3
78-111 Ustronie Morskie

Ustronie Morskie
Toruń
Gdańsk
3.2h, 220km
Poznań
3.5h, 250km
Warszawa
6h, 490km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ruciane-Nida
Ruciane Park